چرا ایران وب هاست سرویس رایگان ارائه میکند ؟

طی جلسه ای که در محل شرکت برگذار شد تصمیم به ارائه سرویس های رایگان مدت دار اتخاذ گردید که در زیر دلایل و توضیحاتی پیرامون آنها آورده میشود :

  1. این سرویس ها با هدف آشنایی کاربران با قدرت سرویس ها و نحوه پشتیبانی میباشد ما این حق را به کاربرانمان میدهیم که با چشم باز انتخاب کنند .
  2. هزینه های نگه داری از سرویس ها توسط شرکت توسعه ارتباطات هوشمند ( ۱۶۷۲۲ ) پرداخت شده و مشتریان در این دوره نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای نخواهند داشت .

 

دامنه های ثبت شده به نام چه کسی هستند ؟

تمامی دامنه های رایگان ثبت شده در ایران وب هاست به شناسه کاربری ایرنیک ( nic.ir ) شما تعلق دارند و ایران وب هاست تنها رابط مالی و فنی دامنه ها شناخته میشود .

شما میتوانید بعد از ثبت دامنه ایران وبهاست را از رابط مالی و فنی دامنه حذف نمایید و یا حتی آنرا به شرکت دیگری نیز منتقل نمایید و هیچ محدودیتی در مدیریت دامنه نخواهید داشت .

این یک هدیه ناقابل به شماست و ما در ازای هدیه ارائه شده هیچ شرط و شروطی قرار نخواهیم داد .

 

آیا سرویس های ارائه شده محدودیتی دارند ؟

خیر . سرویس های ارائه شده همان پلن اول در هاست های ایران میباشند و هیچ تفاوتی با سرویس های پولی ندارند . تنها مدت اعتبار آنها سه ماه میباشد .

 

بعد از اتمام دوره تست هاست چه باید کرد ؟

بعد از اتمام دوره سه ماهه تست هاستینگ شما میتوانید  :

  1. اقدام به تمدید ۶ ماهه و یا یک ساله نمایید و این همکاری شیرین را ادامه دهیم .
  2. درخواست بک آپ دهید و اطلاعات خود را تحویل بگیرید . ( این بر عهده ماست که اطلاعات شما را بدون کوچکترین هزینه ای به شما تحویل دهیم )

 

شایان ذکر است که پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته ما در لحظه آماده پاسخگویی به شما کاربران و سرمایه های شرکت میباشد .

با آرزوی توفیق و سربلندی روز افزون .

———

روابط عمومی شرکت توسعه ارتباطات هوشمند .

https://iwhost.ir