درباره ما

درخواست پشتیبانی

برای درخواست های مرتبط با سرویس ها و دامنه ها.

ثبت تیکت

واحد فروش

اگر سوالی در مورد سرویس ها یا خدمات دارید تماس بگیرید.

0443-2220203

آدرس

ارومیه - خیابان مدنی ۲ - ساختمان حدیدی - طبقه اول - واحد یک.

با هماهنگی قبلی

اخبار و اطلاعیه ها

اخبار و اطلاعیه های مرتبط با ایران وب میزبان و سرور ها.

مشاهده اطلاعیه ها

از آغاز تا امروز

از میزبانی شما در این صفحه بینهایت خرسندیم.

پشتیبانی های شرکت های هاستینگ محدود به بک آپ، دامنه و ... بود. بنابر این نیاز به یک شرکت میزبانی که علاوه بر پشتیبانی از محصولات هاست و دامنه، در زمینه های فنی، برنامه نویسی، بهینه سازی و ... نیز همگام با مشتری باشد احساس میشد.​

ایران وب میزبان فعالیت خودرا در سال ۱۳۹۶ با فروش هاست های مدیریت شده شروع کرد و خیلی زود افتخار میزبان از بیش از ۱۰۰ وبسایت تا پایان همان سال نسیبش شد.

امروز با گذشت بیش از ۵ سال از فعالیتمان در کنار بزرگترین های وب ایران هستیم. هم اکنون با بهره گیری از تجربیات تیمی جوان، خلاق و پر انگیزه توانسته ایم رضایت بیش از ۱۰۰۰ مالک وبسایت را بدست آوریم.


که هستیم؟

بنیان گذاران توسعه ارتباطات هوشمند از سال ۱۳۹۱ به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ - طراحی سایت و اپلیکیشن و میزبانی وب پرداخته اند و امروز با نام های تجاری آویم تیم - ایران وب میزبان ( ایران وب هاست سابق ) همگام با مشتریان خود و یکصدا برای پیشرفت تلاش میکنیم.

علاوه بر خدمات پشتیبانی از سرویس های ارائه شده در صورتی که هرگونه مشکل یا سوال در مورد برنامه نویسی و سیستم های مدیریت محتوای وبسایتتان دارید کافیست آنرا با ما در میان بگذارید.

سالها فعالیت در فضای دیجیتال به ما ثابت کرده که بزرگترین سرمایه هر سازمانی مشتریان راضی آن بوده و بس.

پس نه تنها برای خاطر شما بلکه برای اعتبار زیر مجموعه های شرکت نیز تلاش مداوم برای ارتقاء دانش فنی و کیفیت سرویس ها میکنیم.